This is the Turkey website
      
This is the Turkey website


Size En Yakın Sınıfı Bulun

Available Local SitesBaby Sensory

Class details

Valentina Turovinina

russia@babysensory.com

+7 (903) 661-06-09

Size En Yakın Sınıfı Bulun

Size en yakın merkezi bulabilmemiz için posta kodunuzu veya ilçenizi giriniz.

Yaklaşan Etkinlikler

Class details

Valentina Turovinina

russia@babysensory.com

+7 (903) 661-06-09

Bebeğiniz başka hiçbir zaman ilk yıldakinden daha hızlı büyümez, değişmez ve öğrenmez! Baby Sensory, bebeklerin gelişimlerine uygun uyaranların oyun yolu ile verildiğinde her şeyi öğrenebileceği gerçeğinden yola çıkarak uzmanlar tarafından oluşturulmuş uluslararası bir bebek gelişim programıdır. Siz de Baby Sensory Programına katılarak bebeğinizin zekâ gelişimi, sosyal ve duygusal gelişim gibi birçok konuda potansiyelinin kilidini açabilir ve maximum gelişim potansiyeline erişmesine yardımcı olabilirsiniz. Dünya çapında ödüllü bu çok özel erken dönem bebek gelişim programı, bebeklerin ebeveynleriyle birlikte haftada 1 gün 1 saatlik sürede, 0-13 ay döneminin ihtiyaçlarına uygun olarak özel olarak planlanmış faaliyetlere göre değişen aktivite ve ekipmanlarla yapılan etkinliklerden oluşur. Her hafta farklı duyularını uyaran etkinliklere katılan ebeveynler hem bebeklerinin gelişimlerini desteklemek için bir çok yararlı bilgi edinirler hem de bebekleriyle iyi vakit geçirme imkanı bulurlar.

No snippet found

No snippet found

No snippet found

No snippet found

Bebeklerin fiziksel, bilişsel, psiko-sosyal ve dil gelişimini bütünsel olarak destekleyici etkinliklerden oluşan Baby Sensory Programı, 0-13 ay arası bebekler için özel olarak geliştirilmiştir. Bu erken dönem bebek gelişim programı, zengin duyusal uyaranlarla donatılmış etkinlikler yolu ile bebeklerin gelişim ve öğrenmelerini doğumdan itibaren planlı olarak destekleyen ve kendini devamlı yenileyen tek programdır.

Добро пожаловать в удивительный мир Baby Sensory!
Вы держите маленький сопящий комочек, руки порой трясутся, все пройденное на курсах подготовки молодых родителей куда-то улетучилось из памяти, и совершенно непонятно - что делать, да и как вообще проводить время вместе, пока малыш бодр и не спит?!  
Исследования показали, что в течение первых трех месяцев после рождения, дети развиваются быстрее, чем в любой другой период их жизни. Даже самые маленькие младенцы показывают невероятные способности к обучению, развитию и восприятию. Поэтому, не нужно ждать “пока сядет” ваш грудничок, “пока пойдет”, “пока заговорит”, “пока перестанет капризничать и плакать”, а надо брать малыша и идти (нет, бежать!) к нам на занятия. 
Baby Sensory познакомит вас с сотней различных видов активностей и игр в области развития, которые помогают ребенку всесторонне развиваться, стимулируют сенсорное восприятие и доставят огромное удовольствие вам и малышам в жизненно важный для них первый год. 

PricesClose button

Detaylar

0-7,7-13,13-18,18-24 Ay Anne ve Bebek Aktivite Programı 4-10 ay annelere Bebek İşaret Dili Eğitimi:
Tutor:
İletişim: