This is the Turkey website
      
This is the Turkey website


Size En Yakın Sınıfı Bulun

Available Local SitesBaby Sensory

Class details

The Milky Way Adventure Park

bideford@babysensory.co.uk

01237 432006

Size En Yakın Sınıfı Bulun

Size en yakın merkezi bulabilmemiz için posta kodunuzu veya ilçenizi giriniz.


Yaklaşan Etkinlikler

Class details

The Milky Way Adventure Park

bideford@babysensory.co.uk

01237 432006

Bebeğiniz başka hiçbir zaman ilk yıldakinden daha hızlı büyümez, değişmez ve öğrenmez! Baby Sensory, bebeklerin gelişimlerine uygun uyaranların oyun yolu ile verildiğinde her şeyi öğrenebileceği gerçeğinden yola çıkarak uzmanlar tarafından oluşturulmuş uluslararası bir bebek gelişim programıdır. Siz de Baby Sensory Programına katılarak bebeğinizin zekâ gelişimi, sosyal ve duygusal gelişim gibi birçok konuda potansiyelinin kilidini açabilir ve maximum gelişim potansiyeline erişmesine yardımcı olabilirsiniz. Dünya çapında ödüllü bu çok özel erken dönem bebek gelişim programı, bebeklerin ebeveynleriyle birlikte haftada 1 gün 1 saatlik sürede, 0-13 ay döneminin ihtiyaçlarına uygun olarak özel olarak planlanmış faaliyetlere göre değişen aktivite ve ekipmanlarla yapılan etkinliklerden oluşur. Her hafta farklı duyularını uyaran etkinliklere katılan ebeveynler hem bebeklerinin gelişimlerini desteklemek için bir çok yararlı bilgi edinirler hem de bebekleriyle iyi vakit geçirme imkanı bulurlar.

No snippet found

No snippet found

No snippet found

A fully qualified teacher with experience teaching all ages from pre-school to A-level and a mother of a very active three year old boy!

No snippet found

BSC
Postgraduate Certificate in Education
Baby Sensory & Class Leader training
First Aid
Fully CRB checked


Bebeklerin fiziksel, bilişsel, psiko-sosyal ve dil gelişimini bütünsel olarak destekleyici etkinliklerden oluşan Baby Sensory Programı, 0-13 ay arası bebekler için özel olarak geliştirilmiştir. Bu erken dönem bebek gelişim programı, zengin duyusal uyaranlarla donatılmış etkinlikler yolu ile bebeklerin gelişim ve öğrenmelerini doğumdan itibaren planlı olarak destekleyen ve kendini devamlı yenileyen tek programdır.

Prices

A block of 10 classes costs £60 for both Baby Sensory and Toddler Sense

A block of 5 classes costs £35 for both Baby Sensory and Toddler Sense

These prices include a FREE pass that gives you and your little one unlimited free entry to Little Stars & The Milky Way for the duration of your classes – so you can visit as often as you like including at weekends and during school holidays!

You can join a class at any time providing there are places available - each class is a standalone session not a term course, so you don't miss anything.

For more details or to arrange a free taster of the class please call us on 01237 432006 or email bideford@babysensory.co.uk
For more details and to register your interest please email Bideford@babysensory.co.uk bideford@toddlersense.co.uk or call 01237 432006 
Alternatively visit our facebook page https://www.facebook.com/BabySensory.ToddlerSense.Bideford
Close button

Detaylar

0-7,7-13,13-18,18-24 Ay Anne ve Bebek Aktivite Programı 4-10 ay annelere Bebek İşaret Dili Eğitimi:
Tutor:
İletişim: