This is the Turkey website
      
This is the Turkey website


Size En Yakın Sınıfı Bulun

Available Local SitesBaby Sensory

Class details

Jayne Clark

bournemouthcentral@babysensory.co.uk

Size En Yakın Sınıfı Bulun

Size en yakın merkezi bulabilmemiz için posta kodunuzu veya ilçenizi giriniz.

Yaklaşan Etkinlikler

Class details

Jayne Clark

bournemouthcentral@babysensory.co.uk

Bebeğiniz başka hiçbir zaman ilk yıldakinden daha hızlı büyümez, değişmez ve öğrenmez! Baby Sensory, bebeklerin gelişimlerine uygun uyaranların oyun yolu ile verildiğinde her şeyi öğrenebileceği gerçeğinden yola çıkarak uzmanlar tarafından oluşturulmuş uluslararası bir bebek gelişim programıdır. Siz de Baby Sensory Programına katılarak bebeğinizin zekâ gelişimi, sosyal ve duygusal gelişim gibi birçok konuda potansiyelinin kilidini açabilir ve maximum gelişim potansiyeline erişmesine yardımcı olabilirsiniz. Dünya çapında ödüllü bu çok özel erken dönem bebek gelişim programı, bebeklerin ebeveynleriyle birlikte haftada 1 gün 1 saatlik sürede, 0-13 ay döneminin ihtiyaçlarına uygun olarak özel olarak planlanmış faaliyetlere göre değişen aktivite ve ekipmanlarla yapılan etkinliklerden oluşur. Her hafta farklı duyularını uyaran etkinliklere katılan ebeveynler hem bebeklerinin gelişimlerini desteklemek için bir çok yararlı bilgi edinirler hem de bebekleriyle iyi vakit geçirme imkanı bulurlar.

No snippet found

No snippet found

No snippet found

No snippet found

Bebeklerin fiziksel, bilişsel, psiko-sosyal ve dil gelişimini bütünsel olarak destekleyici etkinliklerden oluşan Baby Sensory Programı, 0-13 ay arası bebekler için özel olarak geliştirilmiştir. Bu erken dönem bebek gelişim programı, zengin duyusal uyaranlarla donatılmış etkinlikler yolu ile bebeklerin gelişim ve öğrenmelerini doğumdan itibaren planlı olarak destekleyen ve kendini devamlı yenileyen tek programdır.

We offer 7 sessions per week across Bournemouth and Dorchester, so do take some time to review the local timetable and feel free to call if you need any help with your booking - I am very happy to help. 

You and your baby will experience different sensory activities designed to support your baby's sensory development every week, Baby Sensory is an extremely popular Baby Development activity and many of our classes are fully booked, it is advisable to book early. 

If you are looking for an exciting activity which will be fun for you and will help with your baby's sensory development book on.  JOIN AT ANY TIME! 

VENUE DETAILS 

All venues have free parking!

Bournemouth: St Michaels Church Hall, Poole Road, Bournemouth, BH2 5QM.  The venue is located on Poole Road, just up from the triangle....the postcode may lead you to a road nearby.  The hall is to the right of the church, next to the pre school.  

Dorchester:  Sawmills Lane, Dorchester, DT1 2RZ.  Sawmills Lane is located between the recreation ground and the car sales garage.  There is plenty of free parking available.

Prices

You can join our Baby Sensory classes at any time, as long as there are spaces available. 

We run 10 week terms - cost of £75 (Discounts are offered for twins and triplets).

If you would prefer to come along for a free taster session, to see what exciting adventures we get up to, this can be booked online.

You will be able to see the total cost of your booking before confirming or proceeding with payment.

  

Close button

Detaylar

0-7,7-13,13-18,18-24 Ay Anne ve Bebek Aktivite Programı 4-10 ay annelere Bebek İşaret Dili Eğitimi:
Tutor:
İletişim: