This is the Turkey website
      
This is the Turkey website


Size En Yakın Sınıfı Bulun

Available Local SitesBaby Sensory

Class details

Size En Yakın Sınıfı Bulun

Size en yakın merkezi bulabilmemiz için posta kodunuzu veya ilçenizi giriniz.

Yaklaşan Etkinlikler

Class details

Bebeğiniz başka hiçbir zaman ilk yıldakinden daha hızlı büyümez, değişmez ve öğrenmez! Baby Sensory, bebeklerin gelişimlerine uygun uyaranların oyun yolu ile verildiğinde her şeyi öğrenebileceği gerçeğinden yola çıkarak uzmanlar tarafından oluşturulmuş uluslararası bir bebek gelişim programıdır. Siz de Baby Sensory Programına katılarak bebeğinizin zekâ gelişimi, sosyal ve duygusal gelişim gibi birçok konuda potansiyelinin kilidini açabilir ve maximum gelişim potansiyeline erişmesine yardımcı olabilirsiniz. Dünya çapında ödüllü bu çok özel erken dönem bebek gelişim programı, bebeklerin ebeveynleriyle birlikte haftada 1 gün 1 saatlik sürede, 0-13 ay döneminin ihtiyaçlarına uygun olarak özel olarak planlanmış faaliyetlere göre değişen aktivite ve ekipmanlarla yapılan etkinliklerden oluşur. Her hafta farklı duyularını uyaran etkinliklere katılan ebeveynler hem bebeklerinin gelişimlerini desteklemek için bir çok yararlı bilgi edinirler hem de bebekleriyle iyi vakit geçirme imkanı bulurlar.

No snippet found

No snippet found

No snippet found

Daniela si è laureata all'Università di Roma "La Sapienza" in Psicologia Clinica e di Comunità e successivamente ha proseguito la sua formazione specializzandosi in Psicoterapia Familiare. La lunga esperienza di lavoro con i rifugiati ha favorito la sua sensibilità nel campo dell'accoglienza e del sostegno. L'incontro con il Baby Sensory le ha permesso di conciliare la sua passione per il gioco e per i bambini con la sua carriera professionale. Dotata di grande passione e creatività accoglie i bambini con i loro genitori nelle sue classi creando un clima familiare e spensierato. Sara lavora da anni nei campi dell'animazione e dell'assistenza all'infanzia. È stata clown di corsia e formatrice di volontari presso l'ospedale civile "Annunziata" di Cosenza con l'associazione Gianmarco de Maria, ha esperienze nell'animazione didattica e nell'editoria per l'infanzia, si occupa dell'intrattenimento creativo di bambini da 0 a 3 anni con l'associazione PappaMusic, porta avanti un progetto sperimentale di educazione fisica in lingua inglese ed è sempre pronta a nuove scoperte.

No snippet found

Bebeklerin fiziksel, bilişsel, psiko-sosyal ve dil gelişimini bütünsel olarak destekleyici etkinliklerden oluşan Baby Sensory Programı, 0-13 ay arası bebekler için özel olarak geliştirilmiştir. Bu erken dönem bebek gelişim programı, zengin duyusal uyaranlarla donatılmış etkinlikler yolu ile bebeklerin gelişim ve öğrenmelerini doğumdan itibaren planlı olarak destekleyen ve kendini devamlı yenileyen tek programdır.

Le attività per lo sviluppo del bambino, che hanno ricevuto premi prestigiosi, si tengono settimanalmente a Crotone, Isola Capo Rizzuto, Cosenza e Montalto Uffugo. Le sedi sono facilmente accessibili dai genitori che vivono in queste zone. Se stai cercando un’attività stimolante che ti diverta e che aiuti lo sviluppo sensoriale del tuo bambino chiama il tuo Class Leader, Daniela, che organizzerà per te ed il tuo bambino una visita ad una delle sue classi.

PricesClose button

Detaylar

0-7,7-13,13-18,18-24 Ay Anne ve Bebek Aktivite Programı 4-10 ay annelere Bebek İşaret Dili Eğitimi:
Tutor:
İletişim: