This is the Turkey website
      
This is the Turkey website


Size En Yakın Sınıfı Bulun

Available Local SitesBaby Sensory

Class details

Frances Furlong

cumbernauld@babysensory.co.uk

07745241433

Size En Yakın Sınıfı Bulun

Size en yakın merkezi bulabilmemiz için posta kodunuzu veya ilçenizi giriniz.

Yaklaşan Etkinlikler

Class details

Frances Furlong

cumbernauld@babysensory.co.uk

07745241433

Bebeğiniz başka hiçbir zaman ilk yıldakinden daha hızlı büyümez, değişmez ve öğrenmez! Baby Sensory, bebeklerin gelişimlerine uygun uyaranların oyun yolu ile verildiğinde her şeyi öğrenebileceği gerçeğinden yola çıkarak uzmanlar tarafından oluşturulmuş uluslararası bir bebek gelişim programıdır. Siz de Baby Sensory Programına katılarak bebeğinizin zekâ gelişimi, sosyal ve duygusal gelişim gibi birçok konuda potansiyelinin kilidini açabilir ve maximum gelişim potansiyeline erişmesine yardımcı olabilirsiniz. Dünya çapında ödüllü bu çok özel erken dönem bebek gelişim programı, bebeklerin ebeveynleriyle birlikte haftada 1 gün 1 saatlik sürede, 0-13 ay döneminin ihtiyaçlarına uygun olarak özel olarak planlanmış faaliyetlere göre değişen aktivite ve ekipmanlarla yapılan etkinliklerden oluşur. Her hafta farklı duyularını uyaran etkinliklere katılan ebeveynler hem bebeklerinin gelişimlerini desteklemek için bir çok yararlı bilgi edinirler hem de bebekleriyle iyi vakit geçirme imkanı bulurlar.

No snippet found

No snippet found

No snippet found

Since leaving school I have always worked within the childcare settings, I qualified as a nursery nurse in 1996. I have worked as a nursery nurse, senior nursery nurse, and depute manager in two local nurseries. I worked as a childminder for four years. I have managed an Out of School Care service for 8 years. I have an 8 year old daughter, Erin. I was actively involved with Girl Guiding for 18 years when I retired after running my own brownie pack since 1994.

No snippet found

NC and HNC Childcare and Education PDA Early Education and Childcare Level 8 Food Hygiene First Aid

Bebeklerin fiziksel, bilişsel, psiko-sosyal ve dil gelişimini bütünsel olarak destekleyici etkinliklerden oluşan Baby Sensory Programı, 0-13 ay arası bebekler için özel olarak geliştirilmiştir. Bu erken dönem bebek gelişim programı, zengin duyusal uyaranlarla donatılmış etkinlikler yolu ile bebeklerin gelişim ve öğrenmelerini doğumdan itibaren planlı olarak destekleyen ve kendini devamlı yenileyen tek programdır.

Cumbernauld Baby Sensory classes run in North Lanarkshire and Glasgow. The Award Winning Baby Development classes are held weekly in Cumbernauld on two days, and in Robroyston. These locations are easily accessible for parents living in the local communities. If you are looking for an exciting activity which will be fun for you and will help with your baby’s sensory development call your Class Leader, Frances, who will arrange for you and your baby to visit one of her classes.

Prices

£15 for a two week no obligation trial

£35.00 for a five week block

£60 for a ten week block

discount is available for twins, please call for information


 Frances Furlong's Yaklaşan Etkinlikler

Robroyston Sports Day , babies first sports day.
Cumbernauld Sports Day Babies first Sports Day
Cumbernauld Sports Day, Baby Sensory Style Babies first sports day
Robroyston Showtime Sensathon This week we are raising money for Tommys Baby Charity
Cumbernauld Showtime Sensathon This week we are raising money for Tommys Baby Charity
Cumbernauld Showtime Sensathon This week we are raising money for Tommys Baby Charity
Robroyston magic Week
Cumbernauld Magic Week
Cumbernauld Magic Week


 
 
 

 
Close button

Detaylar

0-7,7-13,13-18,18-24 Ay Anne ve Bebek Aktivite Programı 4-10 ay annelere Bebek İşaret Dili Eğitimi:
Tutor:
İletişim: