This is the Turkey website
      
This is the Turkey website


Size En Yakın Sınıfı Bulun

Available Local SitesBaby Sensory

Class details

Adele Cowan

edinburghcity@babysensory.co.uk

07920005657

Size En Yakın Sınıfı Bulun

Size en yakın merkezi bulabilmemiz için posta kodunuzu veya ilçenizi giriniz.

Yaklaşan Etkinlikler

Class details

Adele Cowan

edinburghcity@babysensory.co.uk

07920005657

Bebeğiniz başka hiçbir zaman ilk yıldakinden daha hızlı büyümez, değişmez ve öğrenmez! Baby Sensory, bebeklerin gelişimlerine uygun uyaranların oyun yolu ile verildiğinde her şeyi öğrenebileceği gerçeğinden yola çıkarak uzmanlar tarafından oluşturulmuş uluslararası bir bebek gelişim programıdır. Siz de Baby Sensory Programına katılarak bebeğinizin zekâ gelişimi, sosyal ve duygusal gelişim gibi birçok konuda potansiyelinin kilidini açabilir ve maximum gelişim potansiyeline erişmesine yardımcı olabilirsiniz. Dünya çapında ödüllü bu çok özel erken dönem bebek gelişim programı, bebeklerin ebeveynleriyle birlikte haftada 1 gün 1 saatlik sürede, 0-13 ay döneminin ihtiyaçlarına uygun olarak özel olarak planlanmış faaliyetlere göre değişen aktivite ve ekipmanlarla yapılan etkinliklerden oluşur. Her hafta farklı duyularını uyaran etkinliklere katılan ebeveynler hem bebeklerinin gelişimlerini desteklemek için bir çok yararlı bilgi edinirler hem de bebekleriyle iyi vakit geçirme imkanı bulurlar.

No snippet found

No snippet found

No snippet found

I love being around new babies and watching them learn and develop!

I have a degree in Psychology and a PGDE in Primary Education and I have always found child development, particularly brain development and attachment and bonding, hugely fascinating. I love that every activity in Baby Sensory is based on research on early learning and there is always a purpose to every single activity - to provide precious early learning for babies!

I have a little girl born March 2016 so I have very recent experience of attending baby classes and groups. I missed out on Baby Sensory as there were no classes in my local area and when I was made redundant after returning to work from maternity leave, I jumped at the chance to set up my own classes. It's a complete change from my most recent job which was in training, but something I am hugely passionate and excited about!

 

 

 

No snippet found

Bebeklerin fiziksel, bilişsel, psiko-sosyal ve dil gelişimini bütünsel olarak destekleyici etkinliklerden oluşan Baby Sensory Programı, 0-13 ay arası bebekler için özel olarak geliştirilmiştir. Bu erken dönem bebek gelişim programı, zengin duyusal uyaranlarla donatılmış etkinlikler yolu ile bebeklerin gelişim ve öğrenmelerini doğumdan itibaren planlı olarak destekleyen ve kendini devamlı yenileyen tek programdır.

Prices

*Special introductory offer - 3 for 2*

3 week trial - £16 (normally 2 weeks for £16) - available on your first booking

5 weeks - £40

10 weeks - £75

Twin rates - 'buy one get second half price' on all of the above.For any enquiries please send me an email – edinburghcity@babysensory.co.uk or message me through the Facebook page at facebook.com/babysensoryedinburghcity


Merchandise and Gifts 
Baby Sensory activity items, toys and the exclusive Baby Sensory Songs CD are available to buy in classes. Please ask in class or have a look at the online shop. 

 

 Close button

Detaylar

0-7,7-13,13-18,18-24 Ay Anne ve Bebek Aktivite Programı 4-10 ay annelere Bebek İşaret Dili Eğitimi:
Tutor:
İletişim: