This is the Turkey website
      
This is the Turkey website


Size En Yakın Sınıfı Bulun

Available Local SitesBaby Sensory

Class details

edinburghcity@babysensory.co.uk

07873614317

Size En Yakın Sınıfı Bulun

Size en yakın merkezi bulabilmemiz için posta kodunuzu veya ilçenizi giriniz.

Yaklaşan Etkinlikler

Class details

edinburghcity@babysensory.co.uk

07873614317

Bebeğiniz başka hiçbir zaman ilk yıldakinden daha hızlı büyümez, değişmez ve öğrenmez! Baby Sensory, bebeklerin gelişimlerine uygun uyaranların oyun yolu ile verildiğinde her şeyi öğrenebileceği gerçeğinden yola çıkarak uzmanlar tarafından oluşturulmuş uluslararası bir bebek gelişim programıdır. Siz de Baby Sensory Programına katılarak bebeğinizin zekâ gelişimi, sosyal ve duygusal gelişim gibi birçok konuda potansiyelinin kilidini açabilir ve maximum gelişim potansiyeline erişmesine yardımcı olabilirsiniz. Dünya çapında ödüllü bu çok özel erken dönem bebek gelişim programı, bebeklerin ebeveynleriyle birlikte haftada 1 gün 1 saatlik sürede, 0-13 ay döneminin ihtiyaçlarına uygun olarak özel olarak planlanmış faaliyetlere göre değişen aktivite ve ekipmanlarla yapılan etkinliklerden oluşur. Her hafta farklı duyularını uyaran etkinliklere katılan ebeveynler hem bebeklerinin gelişimlerini desteklemek için bir çok yararlı bilgi edinirler hem de bebekleriyle iyi vakit geçirme imkanı bulurlar.

No snippet found

No snippet found

No snippet found

No snippet found

Bebeklerin fiziksel, bilişsel, psiko-sosyal ve dil gelişimini bütünsel olarak destekleyici etkinliklerden oluşan Baby Sensory Programı, 0-13 ay arası bebekler için özel olarak geliştirilmiştir. Bu erken dönem bebek gelişim programı, zengin duyusal uyaranlarla donatılmış etkinlikler yolu ile bebeklerin gelişim ve öğrenmelerini doğumdan itibaren planlı olarak destekleyen ve kendini devamlı yenileyen tek programdır.

Baby Sensory classes run in Edinburgh. The Award Winning Baby Development classes are held weekly in Colinton and Leith. These locations are easily accessible for parents living in the local communities including; Bonaly, Juniper Green, Currie, Balerno, Oxgangs, Swanston, Fairmilehead, New Town, Old Town, Newhaven and Duddingston. If you are looking for an exciting activity which will be fun for you and will help with your baby’s sensory development call your Class Leader

PricesRegistration

Please send me an email – edinburghcity@babysensory.co.uk 
Class Costs

All Edinburgh classes are £70.00 for a 10 week block of classes (based on 1 parent bringing along 1 baby). Twin and triplet rates are available. If you would like to “try before you buy” you are welcome to come along to two trial classes for £15.00.  You can then decide at the second trial class whether you would like to sign up for a 10 week block.

As classes are so popular, bookings are taken in blocks of 10 classes.  Payment of £70.00 is required before attending.

Merchandise and Gifts
Baby Sensory activity items, toys and the exclusive Baby Sensory Songs CD are available to buy in classes. Please ask in class or have a look at the online shop.

Payment postage address
Please send a completed Registration form (before attending your first class) to:
edinburghcity@babysensory.co.uk


Close button

Detaylar

0-7,7-13,13-18,18-24 Ay Anne ve Bebek Aktivite Programı 4-10 ay annelere Bebek İşaret Dili Eğitimi:
Tutor:
İletişim: