This is the Turkey website
      
This is the Turkey website


Size En Yakın Sınıfı Bulun

Available Local SitesBaby Sensory

Class details

Baby Sensory Epping, Chigwell & Hainault (1 hour class with exploratory play area)

epping@babysensory.co.uk

07986 870634 (Jen)

Size En Yakın Sınıfı Bulun

Size en yakın merkezi bulabilmemiz için posta kodunuzu veya ilçenizi giriniz.

Yaklaşan Etkinlikler

Class details

Baby Sensory Epping, Chigwell & Hainault (1 hour class with exploratory play area)

epping@babysensory.co.uk

07986 870634 (Jen)

Bebeğiniz başka hiçbir zaman ilk yıldakinden daha hızlı büyümez, değişmez ve öğrenmez! Baby Sensory, bebeklerin gelişimlerine uygun uyaranların oyun yolu ile verildiğinde her şeyi öğrenebileceği gerçeğinden yola çıkarak uzmanlar tarafından oluşturulmuş uluslararası bir bebek gelişim programıdır. Siz de Baby Sensory Programına katılarak bebeğinizin zekâ gelişimi, sosyal ve duygusal gelişim gibi birçok konuda potansiyelinin kilidini açabilir ve maximum gelişim potansiyeline erişmesine yardımcı olabilirsiniz. Dünya çapında ödüllü bu çok özel erken dönem bebek gelişim programı, bebeklerin ebeveynleriyle birlikte haftada 1 gün 1 saatlik sürede, 0-13 ay döneminin ihtiyaçlarına uygun olarak özel olarak planlanmış faaliyetlere göre değişen aktivite ve ekipmanlarla yapılan etkinliklerden oluşur. Her hafta farklı duyularını uyaran etkinliklere katılan ebeveynler hem bebeklerinin gelişimlerini desteklemek için bir çok yararlı bilgi edinirler hem de bebekleriyle iyi vakit geçirme imkanı bulurlar.

No snippet found

No snippet found

No snippet found

No snippet found

Bebeklerin fiziksel, bilişsel, psiko-sosyal ve dil gelişimini bütünsel olarak destekleyici etkinliklerden oluşan Baby Sensory Programı, 0-13 ay arası bebekler için özel olarak geliştirilmiştir. Bu erken dönem bebek gelişim programı, zengin duyusal uyaranlarla donatılmış etkinlikler yolu ile bebeklerin gelişim ve öğrenmelerini doğumdan itibaren planlı olarak destekleyen ve kendini devamlı yenileyen tek programdır.

Jen's classes will run in Epping, Barkingside (Fairlop) and Collier Row/Hainault. The Award Winning Baby Development classes are held weekly in Epping, Chigwell, Barkingside and Collier Row. These locations are easily accessible for parents living in the local communities including; Epping, Chigwell, Collier Row, Hainault, Chadwell Heath, Ongar, Chipping Ongar, Theydon Bois, North Weald, Abridge, Marks Gate, Barkingside, Stapleford Abbotts, Havering Atte Bower, Rise Park and Marshalls Park. If you are looking for an exciting activity which will be fun for you and will help with your baby’s sensory development call your Class Leader, who will arrange for you and your baby to visit one of her classes. ***JOIN ANYTIME!!***

Prices

The cost per 1 hour session is £7.50.

Classes are booked in blocks dependent on how many sessions there are left in the term.

There are concessions for twins, please contact us directly for more details

 If you wish to discuss the classes or arrange a trial, please e-mail epping@babysensory.co.uk.* Follow us on Facebook for all of our latest news, by clickinBaby Sensory Epping, Chigwell & Hainault

* Baby Sensory Birthday Parties: our parties are jam packed with activities to delight, excite and captivate your baby.  Please contact us for more details.

Close button

Detaylar

0-7,7-13,13-18,18-24 Ay Anne ve Bebek Aktivite Programı 4-10 ay annelere Bebek İşaret Dili Eğitimi:
Tutor:
İletişim: