This is the Turkey website
      
This is the Turkey website


Size En Yakın Sınıfı Bulun

Available Local SitesBaby Sensory

Class details

Ali

oxfordnorth@babysensory.co.uk

07771 850760

Size En Yakın Sınıfı Bulun

Size en yakın merkezi bulabilmemiz için posta kodunuzu veya ilçenizi giriniz.

Yaklaşan Etkinlikler

Class details

Ali

oxfordnorth@babysensory.co.uk

07771 850760

Bebeğiniz başka hiçbir zaman ilk yıldakinden daha hızlı büyümez, değişmez ve öğrenmez! Baby Sensory, bebeklerin gelişimlerine uygun uyaranların oyun yolu ile verildiğinde her şeyi öğrenebileceği gerçeğinden yola çıkarak uzmanlar tarafından oluşturulmuş uluslararası bir bebek gelişim programıdır. Siz de Baby Sensory Programına katılarak bebeğinizin zekâ gelişimi, sosyal ve duygusal gelişim gibi birçok konuda potansiyelinin kilidini açabilir ve maximum gelişim potansiyeline erişmesine yardımcı olabilirsiniz. Dünya çapında ödüllü bu çok özel erken dönem bebek gelişim programı, bebeklerin ebeveynleriyle birlikte haftada 1 gün 1 saatlik sürede, 0-13 ay döneminin ihtiyaçlarına uygun olarak özel olarak planlanmış faaliyetlere göre değişen aktivite ve ekipmanlarla yapılan etkinliklerden oluşur. Her hafta farklı duyularını uyaran etkinliklere katılan ebeveynler hem bebeklerinin gelişimlerini desteklemek için bir çok yararlı bilgi edinirler hem de bebekleriyle iyi vakit geçirme imkanı bulurlar.

No snippet found

No snippet found

No snippet found

No snippet found

Bebeklerin fiziksel, bilişsel, psiko-sosyal ve dil gelişimini bütünsel olarak destekleyici etkinliklerden oluşan Baby Sensory Programı, 0-13 ay arası bebekler için özel olarak geliştirilmiştir. Bu erken dönem bebek gelişim programı, zengin duyusal uyaranlarla donatılmış etkinlikler yolu ile bebeklerin gelişim ve öğrenmelerini doğumdan itibaren planlı olarak destekleyen ve kendini devamlı yenileyen tek programdır.

We offer 6 sessions per week across the Oxford and Thame area, so do take some time to review the local timetable and feel free to call if you need any help with your booking - I am very happy to help.   

Classes are held weekly at Chinnor Rugby Club, Thame on a Tuesday and The Silver Band Hall, Cowley, Oxford (behind Cowley Library) on a Friday.  Lots of free parking is available at both venues if you need it! 

JOIN AT ANY TIME AND PAY PRO-RATA FOR THE TERM IF THERE IS A SPACE!

 

Prices

The Summer Term costs £56 for the 7 week term beginning week of 4th June.  You can join at any time if there is a place and pay pro-rata.  Planned themes for the term include Old MacDonald's Farm, Fathers Day, On the Move, Sparkles, Ideas for Play, Sensory Exploration and Baby Pirates.

Why not come for a taster session to find out what Baby Sensory is all about?  E-mail me to check availability. Thank you for visiting my page and for your interest in my classes.  

The following link is a case study highlighting the benefits of starting babies at Baby Sensory from a very young age. Click here.

Meet Dr Lin Day - Founder of Baby Sensory - Sensory Development
 
http://www.youtube.com/watch?v=ao5bdkHwGh4

 
GIFT VOUCHERS - available 

 

Please do not hesitate to call or text Ali on 07771 850 760

or email 
oxfordnorth@babysensory.co.uk

if you have any questions or require any further information.

Close button

Detaylar

0-7,7-13,13-18,18-24 Ay Anne ve Bebek Aktivite Programı 4-10 ay annelere Bebek İşaret Dili Eğitimi:
Tutor:
İletişim: