This is the Turkey website
      
This is the Turkey website


Size En Yakın Sınıfı Bulun

Available Local SitesBaby Sensory

Class details

Baby Sensory South Leeds with Sophie & Natalie

southleeds@babysensory.co.uk

07976 754745

Size En Yakın Sınıfı Bulun

Size en yakın merkezi bulabilmemiz için posta kodunuzu veya ilçenizi giriniz.

Yaklaşan Etkinlikler

Class details

Baby Sensory South Leeds with Sophie & Natalie

southleeds@babysensory.co.uk

07976 754745

Bebeğiniz başka hiçbir zaman ilk yıldakinden daha hızlı büyümez, değişmez ve öğrenmez! Baby Sensory, bebeklerin gelişimlerine uygun uyaranların oyun yolu ile verildiğinde her şeyi öğrenebileceği gerçeğinden yola çıkarak uzmanlar tarafından oluşturulmuş uluslararası bir bebek gelişim programıdır. Siz de Baby Sensory Programına katılarak bebeğinizin zekâ gelişimi, sosyal ve duygusal gelişim gibi birçok konuda potansiyelinin kilidini açabilir ve maximum gelişim potansiyeline erişmesine yardımcı olabilirsiniz. Dünya çapında ödüllü bu çok özel erken dönem bebek gelişim programı, bebeklerin ebeveynleriyle birlikte haftada 1 gün 1 saatlik sürede, 0-13 ay döneminin ihtiyaçlarına uygun olarak özel olarak planlanmış faaliyetlere göre değişen aktivite ve ekipmanlarla yapılan etkinliklerden oluşur. Her hafta farklı duyularını uyaran etkinliklere katılan ebeveynler hem bebeklerinin gelişimlerini desteklemek için bir çok yararlı bilgi edinirler hem de bebekleriyle iyi vakit geçirme imkanı bulurlar.

No snippet found

No snippet found

No snippet found

 

No snippet found

Bebeklerin fiziksel, bilişsel, psiko-sosyal ve dil gelişimini bütünsel olarak destekleyici etkinliklerden oluşan Baby Sensory Programı, 0-13 ay arası bebekler için özel olarak geliştirilmiştir. Bu erken dönem bebek gelişim programı, zengin duyusal uyaranlarla donatılmış etkinlikler yolu ile bebeklerin gelişim ve öğrenmelerini doğumdan itibaren planlı olarak destekleyen ve kendini devamlı yenileyen tek programdır.

Sophie & Natalies Baby Sensory classes run in South Leeds. These Award Winning Baby Development classes are held weekly in Morley & Kirkstall in easily accessible locations for parents living in the local communities including; Leeds City Centre, Woodhouse, Burley, Kirkstall, Hawksworth, Osmonthorpe, Harehills, Belle Isle, Middleton, Hunslet, Stourton, Beeston, Cottingley, Holbeck, Armley, Farnley, New Farley, Wortley, Churwell, Gildersome & Morley. If you are looking for an exciting activity which will be fun for you and will help with your baby's sensory development call to arrange for you and your baby to visit one of our classes.

Prices

Kirkstall and Morley classes are an hour each and are priced on a termly basis with a full term of 10 classes costing £65.

Free taster sessions are available for all new parents and can be booked by emailing Sophie or Natalie on southleeds@babysensory.co.uk.

 

  
Close button

Detaylar

0-7,7-13,13-18,18-24 Ay Anne ve Bebek Aktivite Programı 4-10 ay annelere Bebek İşaret Dili Eğitimi:
Tutor:
İletişim: