This is the Turkey website
      
This is the Turkey website


Size En Yakın Sınıfı Bulun

Available Local SitesBaby Sensory

Class details

Tracy Jones

suttoncoldfield@babysensory.co.uk

Size En Yakın Sınıfı Bulun

Size en yakın merkezi bulabilmemiz için posta kodunuzu veya ilçenizi giriniz.

Yaklaşan Etkinlikler

Class details

Tracy Jones

suttoncoldfield@babysensory.co.uk

Bebeğiniz başka hiçbir zaman ilk yıldakinden daha hızlı büyümez, değişmez ve öğrenmez! Baby Sensory, bebeklerin gelişimlerine uygun uyaranların oyun yolu ile verildiğinde her şeyi öğrenebileceği gerçeğinden yola çıkarak uzmanlar tarafından oluşturulmuş uluslararası bir bebek gelişim programıdır. Siz de Baby Sensory Programına katılarak bebeğinizin zekâ gelişimi, sosyal ve duygusal gelişim gibi birçok konuda potansiyelinin kilidini açabilir ve maximum gelişim potansiyeline erişmesine yardımcı olabilirsiniz. Dünya çapında ödüllü bu çok özel erken dönem bebek gelişim programı, bebeklerin ebeveynleriyle birlikte haftada 1 gün 1 saatlik sürede, 0-13 ay döneminin ihtiyaçlarına uygun olarak özel olarak planlanmış faaliyetlere göre değişen aktivite ve ekipmanlarla yapılan etkinliklerden oluşur. Her hafta farklı duyularını uyaran etkinliklere katılan ebeveynler hem bebeklerinin gelişimlerini desteklemek için bir çok yararlı bilgi edinirler hem de bebekleriyle iyi vakit geçirme imkanı bulurlar.

No snippet found

No snippet found

No snippet found

I have spent 2 years as a chrildrens holidays representative. This involved running a play scheme within hotel environments in foreign countries for children aged 3-12 whilst on holiday. I spent a winter season working as a ski nanny. Again this was set within the hotel environment and involved running a creche for children aged 0-4 years whilst parents spent the day skiing. I spent some time working within an international school in Majorca as a classroom assistent. My role was to help 6-7 year olds to improve their language skills as all lessons were taught in English.

No snippet found

NVQ Level 1 and 2 Childrens Representation BTEC Play and Playwork

Bebeklerin fiziksel, bilişsel, psiko-sosyal ve dil gelişimini bütünsel olarak destekleyici etkinliklerden oluşan Baby Sensory Programı, 0-13 ay arası bebekler için özel olarak geliştirilmiştir. Bu erken dönem bebek gelişim programı, zengin duyusal uyaranlarla donatılmış etkinlikler yolu ile bebeklerin gelişim ve öğrenmelerini doğumdan itibaren planlı olarak destekleyen ve kendini devamlı yenileyen tek programdır.

Tracy Jones will be running Baby Sensory classes in Staffordshire and Birmingham from January 2012. The Award Winning Baby Development classes are held weekly in Sutton Coldfield and Tamworth . These locations are easily accessible for parents living in the local communities including; Boldmere, Streetly, Walmley, Four Oaks, Wilnecote, Dosthill and Fazeley. If you are looking for an exciting activity which will be fun for you and will help with your baby’s sensory development call your Class Leader, Tracy, who will arrange for you and your baby to visit one of her classes.

Prices 

Close button

Detaylar

0-7,7-13,13-18,18-24 Ay Anne ve Bebek Aktivite Programı 4-10 ay annelere Bebek İşaret Dili Eğitimi:
Tutor:
İletişim: